Shadow

ANTALYA’DA İKİNCİ EL EŞYANIN ÖNEMİ

ANTALYA’DA İKİNCİ EL EŞYANIN ÖNEMİ;

Antalya’da iki adet büyük üniversite mevcuttur olmakla birlikte açık öğretim fakültesi dahil ortalama 100 bin öğrenci şehrimize yerleşim sağlamaktadır. Öğrenciler tarafından genellikle apart daireler tercih edilmektedir. Apart daireler eşyalı ve eşyasız olarak kiraya verilmektedir. Eşyalı apartlar ortalama 750 – 1500 TL arası kiraya verilmektedir. Apart sahipleri içerisine koyduğu 3000 ile 5000 TL değerindeki eşya masraflarını kiraya verdikleri daireden 3-4 ay gibi kısa sürede eşyanın masrafını çıkartıp, ekstra ücretle kiraladığı daireden yüksek miktarlarda kâr etmek etmektedir. İkinci El Eşyanın önemi buradan itibaren başlamaktadır.

Neden eşyamı kendim almak varken başkasının zevkine göre döşenmiş, fahiş fiyatlarla istenen dairelerde oturayım ki diyenler için yazımıza devam ediyoruz.

Öğrencilerin bir kısmı eşyalı apart yerine eşyasız apartları tercih etmektedir. Bizim tavsiyemiz de eşyasız apart tutmanız yönündedir.

Öğrencilerin bir kısmı spot eşya veya ikinci el eşya tercih etmektedir.

Antalya’da tek yaşamayı tercih eden öğrenciler 1+0, 1+1 ve 2+1 daire tercih etmektedir. Arkadaş çevresiyle daire tutup kalacak öğrenciler 3+1 daire tercih ediyorlar. Eğer 1+1 daire kiralamaya karar verirseniz, mutfakları dar ve küçük olduğu için mini buzdolabı almanızı tavsiye ederiz. Diğer boştaki odaya köşe takımı tercih etmenizde fayda var. Önerimiz koltuk takımı yerine köşe koltuk almanız, spot ürünler sayfamızdan Antalya Köşe Koltuk eşyamızı incelemenizi tavsiye ederim. Odanıza göre özel ölçü vererek ve istediğiniz renklerde üretim yaptırabilme imkânı sunuyoruz.

Aldıkları ikinci el eşyalarını (buzdolabı, ikinci el çamaşır makinesi, ikinci el mobilya) gibi eşyalarını Antalya ikinci el alan yerler (spot ) mağazalarına satabilmektedir.

İkinci el eşya fiyatları eşyanın durumuna göre belirlenmektedir.

ANTALYA’DA TÜM İKİNCİ EL EŞYANIZI DEĞERİNDE ALIYORUZ.

İKİNCİ EL BUZDOLABI

İKİNCİ EL ÇAMAŞIR MAKİNESİ

İKİNCİ EL BULAŞIK MAKİNESİ

İKİNCİ EL KURUTMA MAKİNESİ

İKİNCİ EL MOBİLYA

İKİNCİ EL ANTİKA

EŞYALARINIZI DEĞERİNDE ALIYORUZ. WHATSAPP İLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

TÜM SPOT EŞYALARINIZ DEĞERİNDE ALINIR

SPOT ÜRÜNLERİNİZİ DEĞERİNDE ALIYORUZ.

Antalya Spot Eşya Nedir?

Spot eşya demek ürün mağazadan alınmış ama hiç kullanılmamış demektir.

İster ambalajlı olsun ister ambalajsız ürün hiç fişe takılmamış, servis tarafından kurulumu yapılmamışsa eğer bu ürünlere SPOT eşya denmektedir.

Antalya İkinci El Eşya Nedir ?

Whataspp Fiyat Alabilirsiniz. 0543 420 0946

Antalya ikinci el alan yerler

ikinci el koltuk takımınızı değerinde alıyoruz. Koltuk takımınızın yıpranma, kullanma ve senesine göre fiyatlar değişiklik göstermektedir. Whatsapp`tan atacağınız resimlerle ikinci el mobilya eşyalarınıza değerinde fiyat alabilirsiniz.

Antalya ikinci el eşya

Her türlü mobilyanızı ve eşyalarınızı değerinde ve sizi memnun edecek fiyatlarla satın alıyoruz. Koltuk takımınızın yıpranma, kullanma ve senesine göre fiyatlar değişiklik göstermektedir. Whatsapp`tan atacağınız resimlerle ikinci el mobilya eşyalarınıza değerinde fiyat alabilirsiniz.

Antalya ikinci el eşya alan yer

İkinci el mobilyalarınızı nakit olarak evinizden alıyoruz. Daha önce kaç kez kurulduğu, sunta ya da mdf malzeme kalitesine göre ikinci el eşyanızın fiyatı değişmektedir. Whatsapp`tan atacağınız resimlerle ikinci el mobilya eşyalarınıza değerinde fiyat alabilirsiniz.

Antalya 2. El Eşya Alım Satımı yapan firmalar arasında Şanlı Spot öne çıkmaktadır. Antalya 2. el eşya eski eşya, spot eşya kullanılmış eşya, beyaz eşya, her türlü mobilya alımı satımı değerinde ve sizi memnun edecek fiyatlarla yapmaktayız. Antalya’da 2. ikinci el eşya almak ya da satmak istiyorsanız günün her saati firmamızı gönül rahatlığıyla arayabilirsiniz.

Antalya 2. el eşya alanlar arasında kaliteli ve güvenilir firmalardanız. Antalya’da ikinci el eşya almak ya da satmak isteyenler tarafından ilk tercih edilen Antalya ikinci el eşya alım-satım mağazası olmanın gururunu taşıyoruz. Antalya’da bizimle görüşmeden, bizden fiyat teklifi almadan 2. el eski spot beyaz eşya mobilya almayın satmayın.

Antalya 2 İkinci El Eşya Alım Satımı: Antalya ikinci el eşya 2. el eşya eski eşya spot eşya kullanılmış eşya mobilya alım satım alımı satımı alanlar satanlar yerler pazarı fiyatları konusunda 15 yıllık tecrübemizle Antalyanın her bölgesinde hizmet vermekteyiz.

Antalya merkezde bulunan firmamız siz değerli müşterilerimizin sıfır ve ikinci el ev eşyası ürünlerinin alım ve satım işlemlerini yapmaktadır. Şanlı Spot, 15 yılı aşkın bir süredir hizmet vermektedir. Televizyon, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, yatak odası takımı, mutfak takımı, oturma odası takımı, çeşitli mobilyalar, mutfak eşyaları ve dolap gibi ev için kullanılacak tüm ürünlerin alım ve satış işlemlerini en iyi fiyat garantisiyle yapıyoruz. Daha detaylı bilgi için lütfen ekibimizle iletişime geçin.

Güvenilir Bir Ev-kur Spot Firmasıyız!

Antalya ikinci el eşya alan yerler olarak müşterilerimiz daima onlara sunmuş olduğumuz hizmete ve fiyat teklifine güvenmektedir. Çünkü profesyonel bir ekip ile çalışıyoruz ve en iyi fiyat garantisi vermekteyiz.

En İyi Fiyat Garantisi Veriyoruz!

Televizyon, mobilya, beyaz eşya ve diğer elektronik eşyalarınızın alım işlemlerinde Antalya İkinci El Eşya Alan Yerler arasında en iyi fiyatları sunarak hem memnuniyetinizi sağlıyoruz hem de eşyalarınızın değerini koruyoruz.

Teslimat ve Şehir İçi Nakliye

Alanında uzman ekibimiz teslim ve nakliye işlemlerinde profesyonel araçlarımız ile siz değerli müşterilerimizin vakit kaybetmesine asla izin vermiyor! Çünkü Antalya’da şehir içi nakliye hizmeti veren ekibimiz, sizden satın aldığımız tüm ürünleri anında teslim alıp taşımaktadır. Tüm satmakta olduğunuz Antalya ikinci el ev eşyası alan yerler olarak ürünlerinizi zamanında alıp teslim ediyoruz.

Güçlü ve Organize Ekip

Alanında uzman ekibimiz Antalya ikinci el ev eşyası fiyatları takibini en iyi şekilde gerçekleştiriyor ve satmak istediğiniz ürünleri pişman olmadan memnuniyet içinde en iyi fiyat garantisiyle satın alıyoruz. Güçlü ve uzman ekibimiz anında sizinle temasa geçerek eşyalarınıza değerinde fiyat biçer.

Tecrübe

Tecrübe, bilgi birikimi, sektöre hakimlik, uzman ekibimiz ve siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti sayesinde Antalya’nın en iyi ikinci el eşya alanlar ve satanlar sıralamasında lider konumdayız!

 

Müşteri Memnuniyeti

En önemli ilkemiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyetidir. Sizlerin memnuniyetini sağlamak adına ekibimiz fiyat teklifleri konusunda en iyi teklifleri sunmak için daima çalışıyor ve teslimatlarımızı zamanında yaparak siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanıyoruz.

Hizmet Bölgelerimiz

Antalya muratpaşa, Konyaaltı, Belek, Döşemealtı, Uncalı, Kepez, Serik, Aksu ve tüm civar ilçelerde başta olmak üzere Antalya’da ikinci el eşya alan yerler ve satan yerler olarak hizmetlerimizi ulaştırdığımızı bilmenizi ister ve bizden teklif almadan asla ikinci el ürün satışı ve alımı yapmamanızı öneriyoruz.

Bir yanıt yazın

0543 420 0946
Konuşmaya Başla
Eşyanızı mı satmak istiyorsunuz?
Merhaba, yardımcı olabilir miyim?👍