Shadow

Antalya’da ikinci el eşyanızı satmak

Antalya’da ikinci el eşyanızı satmak istiyorsanız Muratpaşa, Konyaaltı, Döşemealtı ve diğer ilçelerde ikinci el eşya alan firmalar arasında öne çıkan Şanlı Evkur Spot ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Şanlı Spot Arçelik, Bosch, Beko, Vestel, Ariston gibi markaların, mobilya, elektronik ev eşyası vb. ikinci el veya spot beyaz eşya, her türlü spot veya ikinci el mobilya, lcd ve led tv alımı yapmaktadırlar. Şanlı Spot  ile ikinci el eşya satmak için irtibata geçtiğinizde talep ettiğiniz fiyatı belirterek uygun olması durumunda satış için anlaşılır. Şanlı Spot Antalya’da en yüksek fiyat garantisini vermekte ve peşin olarak satın almaktadır.

Antalya’da Şanlı Spot ikinci el eşyanızı adresinize gelerek satın almakta ve parasını size hemen nakit olarak vermektedir. Şanlı Spot  iletişime geçtiğiniz gün içinde size ulaşmaktadır. Dolayısıyla ikinci el eşya satışı için çok fazla bekletilmemektesiniz. Şanlı Spot antalya’da şehir içi nakliye hizmetleri de verdiği için işiniz çok daha kolaylaşmaktadır.

Antalya’da faaliyet gösteren ve ikinci el eşya Antalya için alım satım yapan, güvenle alışveriş yapabileceğiniz Şanlı Spot’un iletişim bilgileri aşağıdadır:

BİZİ ARAYIN KAZANÇLI ÇIKIN

Antalya’da Evkur Spot

Deniz Mah. 128. Sok. Güner Apt. No:26/B

Muratpaşa,

Antalya

0242 244 9305

0543 420 0946

1 Comment

Bir yanıt yazın

0543 420 0946
Konuşmaya Başla
Eşyanızı mı satmak istiyorsunuz?
Merhaba, yardımcı olabilir miyim?👍