Shadow

Antalya’nın En Eski 2.El Eşya Alım Satım Firması – Şanlı Spot

Antalya’da sıfır, ikinci El Ev ve Ofis Eşyaları, beyaz eşya Mobilyaları Alım Satımında Bilindik Bir Adrese başvurmak isterseniz, Şanlı Spot olarak, Biz Buradayız.

Antalya’da hizmet veren Şanlı Spot; İkinci el eşya ve sıfır spot eşya Alım Satımında Antalya’nın merkez başta olmak üzere, dört bir yanına en hızlı ve kaliteli şekilde hizmet veren eski ve köklü bir evkur spot firmasıdır.

  • 2.El ve Sıfır Ev Eşyalarınızın Alımı
  • 2. el Mobilyalarınızın Alımı
  • 2.El ve Sıfır Ofis Eşyalarınızın Alımı
  • 2.El Genç takımlarınızın Alımı
  • 2.El ve Sıfır Beyaz Eşyalarınızın Alımı
  • 2.El ve Sıfır Elektronik Eşyalarınızın Alımı
  • Antalya Muratpaşa 2. el eşyalarınızın alımı

Antalya’da her türden 2.El Beyaz Eşya satmak için bizi arayın. Bu konuda da tecrübeli personelimiz ve uzman kadromuz ile satmak istediğiniz tüm ikinci el beyaz eşyaları, mobilyalarınızı, Ankastre, Pişirme Ürünleri, Buzdolabı, Çamaşır Makineleri, Kurutma Makineleri, Yıkamalı Kurutma Makineleri, Dondurucu, Fırın, Ocak ve Bulaşık Makineleri gibi tüm beyaz eşyalarınızı en yüksek fiyat garantisiyle ve değeri üzerinden satın alıyoruz. Bizi arayabilirsiniz. Eşyalarınızın fotoğraflarını Whatsapp ile bize gönderebilirsiniz. Hemen hızlı nakliye aracımızla gelip evinizden ya da işyerinizden eşyanızı alıp, paranızı nakit olarak size verebiliriz.

Eşyanızı Antalya’nın Lider Spotçusuna Satın, Kazançlı çıkın.

Antalya Deniz mahallesinde yer alan Antalya Spotçular Çarşısında içerisinde faaliyet gösteren iş yerimizde yıllardır 2.el eşya ve spot eşya alım satımı yapan büyük bir firmayız. İhtiyacınız olduğu her anda bizi arayabilirsiz. Ayrıca eşinize ve dostunuza telefonumuzu verebilirsiniz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

Bir yanıt yazın

0543 420 0946
Konuşmaya Başla
Eşyanızı mı satmak istiyorsunuz?
Merhaba, yardımcı olabilir miyim?👍