Shadow

Evkur Spot Antalya – Spot Antalya

Antalya Şanlı Spot olarak, müşterilerimizin güvenini kazanmak ve muteber bir firma olmak gibi çok gerekli konularda yıllardan beri doğru yatırımlar yapmış firmayız. Müşterisinin memnuniyetini kazanmak için taviz vermeyen bir firma olarak faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Şanlı Spot olarak Antalya merkez ve ilçelerindeki ikinci el ve evkur spot sektörüne gücümüzün sınırlarını zorlayan bir destek sağlıyoruz. Firmamız ikinci el eşya alan yerler faaliyetleri ile beraber her türlü eşyanın değerlendiği muazzam bir potansiyeli size göstermektedir ve bu konuda hizmetinize sunmaktadır. Geniş bir kategori ile düşündüğünüz çok farklı eşya noktasında, her türlü eşyanın maddi manevi avantajlarını bizim tarafımızdan gözden geçirebilirsiniz. Ne yaptığını çok iyi bilen bir firma olarak, pek çok farklı eşya alım satım konusunda size kolaylık sağlamaya devam ediyoruz.

Spotçu Antalya

Merhaba değerli müşterilerimiz Sedat Spot olarak Antalya’nın her semtine hizmet vermekteyiz. Spot eşyalarınızı degerinden nakit olarak alıyoruz.

Spotçu Nedir?

Spotçu nedir? sorusunun cevabı, evinizde bulunan kullanmadığınız veya kullanmaktan sıkıldığınız ev eşyaları, beyaz eşyalar, mobilyalar, elektronik eşyalar, bahçe eşyaları veya ofisinizde bulunan ofis takımları, ofis mobilyaları veya ofis beyaz eşyaları gibi eşyaların genel olarak satmak istediğiniz kişilere spotçu denir. Bu örnek olarak saydığımız ürünler spot eşyalardır veya sıfır olarak alınan ve satılan ürünlerin geneli spot eşya olarak geçer. Bu eşyaları satan kişilere spotçu olarak bilinir.

Antalya Spot

Biz Antalya’daki spotçular nasıl çalışıyoruz?

Öncelikle evinizde ya da işyerinizde satmak istediğiniz buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon, koltuk takımı, kanepe takımı, gardırop takımı ve saymakla bitmeyen diğer ev eşyaları var ve bunları elden çıkarıp yenisini alacaksınız, işte bu ürünleri bize nakit karşılığında satabilirsiniz. Bu elden eşyaları elden çıkartıp bir bütçe yaratmak istiyorsanız internet veya sosyal medya aracılığı ile spotçuların telefon numaraları bulup iletişime geçebilir ve eşyalarınızı bize satabilirsiniz. Satacağınız ürünlerin fiyatı eşyanızın yılı, modeli ve kullanım şekillerine göre değişebilir. Bize WhatsApp ile ulaşıp eşyalarınızın resimlerini gönderebilirsiniz, hemen size vereceğimiz fiyatı bildirimini yaparız. Bize 0543 420 0946 numaradan hemen ulaşabilirsiniz.

İkinci El Beyaz Eşya Alanlar Antalya

2. El Mobilya Alanlar Antalya

İkinci El Ofis Eşyası Alanlar Antalya

2. El Spot Eşya Alanlar Antalya

İkinci El Televizyon Alanlar Antalya

Spotçu Antalya Spot Eşya Alanlar

Antalya Muratpaşa İkinci El Eşya Alanlar

Antalya  Konyaaltı İkinci El Eşya Alanlar

Antalya  Lara İkinci El Eşya Alanlar

Antalya Güzelyalı İkinci El Eşya Alanlar

Antalya Bahçelievler İkinci El Eşya Alanlar

Meltem 2. El Eşya Alanlar

Antalya Kepez İkinci El Eşya Alanlar

Antalya Yüzüncüyıl İkinci El Eşya Alanlar

Antalya Konyaaltı İkinci El Eşya Alanlar

Antalya üçgen mahallesi İkinci El Eşya Alanlar

Antalya Dokuma İkinci El Eşya Alanlar

Antalya Döşemealtı İkinci El Eşya Alanlar

Antalya Kaleiçi İkinci El Eşya Alanlar

Antalya İkinci El Eşya Alanlar

Antalya 2. El Eşya Alanlar

Antalya İkinci El Eşya Alanlar

Antalya deniz mahallesi İkinci El Eşya Alanlar

Spotçu Antalya Eşya Alanlar

Evkurcu Spotçu Antalya Eşya Alanlar

Antalya İkinci El Eşya Alanlar

Bir yanıt yazın

0543 420 0946
Konuşmaya Başla
Eşyanızı mı satmak istiyorsunuz?
Merhaba, yardımcı olabilir miyim?👍