Hakkımızda

Antalya’da Evkur Spot işleri üzerine hizmet veren Şanlı Spot 2001 yılından beri Antalya’da evkurculuk, spot ve ikinci el eşya alım-satımı ve nakliye üzerine faaliyet yürüten bir firmadır. Güven, anlayış, güler yüz ve bütçe dostu fiyatlarımızla sektörde kazandığımız güven ve kalite düzeyi, bizimle alışveriş yapan herkesin kazançlı çıktığı bir deneyime dönüşmektedir. Bugüne dek bizimle alışveriş yapanlar, bu alışveriş felsefemizin ispatıdır. Alışveriş felsefemizi geleneksel insani ve ahlaki değerlerimize dayandırdığımız için insanlarımıza güven veriyoruz ve bu güvene layık olmak için çabalıyoruz.

Antalya’daki ekonomik ve sosyal hayatın içinde giderek artan bir önem kazanan Spotçu ve Evkurcu sektöründe iddialı, kararlı ve gayretli olan Şanlı Spot, Antalya’da ikinci el eşyasını satmak isteyen ya da temiz ve kaliteli ikinci el eşya almak isteyen müşterilerine hizmet etmektedir. Spotçular Antalya’da müşterilerine kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler sağlamak isterken, Şanlı Spot bu alanda önemli çalışmalar yapan, büyük saygınlığı olan, müşterilerinin kalbini kazanan bir firma olarak öne çıkmaktadır. Bünyesinde Antalya Şehir içi nakliye hizmeti veren firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Hedefimiz, Antalya’daki en iyi ikinci el eşya dükkânı olarak sektördeki yerimizi perçinlemektir.

Antalya’daki En Güvenilir ve Uygun Fiyatlı Spot Dükkânı: Şanlı Spot

Türkiye’nin hızla büyüyen ve hem ülke içinden hem de ülke dışından yoğun göç alan şehirlerinden biri olan Antalya’da Spotçular önemli bir role sahip bir sektör olarak kabul edilmektedir. Antalya’da uygun fiyatlı spot ürünler almak ya da elindeki eşyayı iyi bir fiyata satmak için Şanlı Spot hizmetinizde.

Antalya’da Sıfır ve İkinci El Alışveriş İçin Bizi Aramadan, Şanlı Evkur&Spot‘a danışmadan Harekete Geçmeyin, Kazançlı Çıkın!
0242 244 9305
0538 970 5258
0543 420 0946

Antalya Spot Eşya. Antalya spotçular, Antalya İkinci el eşya, Antalya spot, Antalya ikinci el, Antalya spotçu, Antalya spot eşya, Antalya spot mobilya, Antalya spot beyaz eşya, Antalya spot buzdolabı, Antalya spot televizyon, Antalya spot fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
0543 420 0946
Konuşmaya Başla
Eşyanızı mı satmak istiyorsunuz?
Merhaba, yardımcı olabilir miyim?👍