Antalyada Spot

Antalya’da Evkur & Spot

Sıfır ve İkinci El Eşyalarınızı Satın Alıyoruz

Sıfır ve ikinci el aşyalarınızı değerinde satın alıyoruz. Bize telefon açın, experlerimiz adresinize gelsin ve eşyalarınızı fiyatlandırsın. Siz çayınızı içerken biz eşyalarınızı taşıyalım. Unutmayın, size bir telefon mesafesi kadar yakınız.Arayın, gelelim.

Antalya Muratpaşa’da Deniz Mahallesinde bulunan ŞANLI SPOT her türden sıfır ve ikinci el beyaz eşya, mobilya ve elektronik eşya alım satımı yapmaktayız. 2.el eşya  sektöründe uzun yıllardır hizmet veren profesyonel kadromuz ile uzun yıllardır evkur spot piyasasında müşterilerimize hizmet sunmaya devam etmekteyiz.

Şanlı Spot firması olarak, uzun yıllardan bu yana müşteri memnuniyeti odaklı yönetim ve hizmet anlayışı ile beyaz eşya ve elektronik sıfır, 2.el sektöründe ülkemizde kullanımda olan Avrupa’nın ve dünyanın önde gelen üreticilerine ait ürünlerin alım satımını yapmaktayız. Şanlı spot olarak hem bağımsız hem de bizden satın aldığınız ya da bize sattığınız ürünlerin nakliyesini yapmaktayız. Antalya Şehir içi nakliye hizmetleri için de bize ulaşabilirsiniz. Her türlü evkur spot eşyasının dağıtım, satış ve pazarlama faaliyetlerini büyük bir özenle yerine getirmeye devam etmekteyiz.

HEDEFİMİZ

Antalya’da hizmet veren firmamız, siz değerli müşterilerimize ara vermeden devam ederek müşteri memnuniyetini her zaman ön planda bulundurma gayesiyle, beyaz eşya ve elektronik 2.el ürünlerde en uygun fiyatlar ile hizmet vermektir.
Şanlı Spot; piyasanın nitelikli ve kaliteli ürünlerini bünyesinde bulundurarak ve teknolojiyi çok iyi kullanarak müşterilerine daima en iyi hizmeti vermek iddiasındadır.
Müşterilerimizn velinimetimiz olduğu gerçeğini hiçbir zaman unutmadan ve bu konudaki ahlaki düsturu yitirmeden, müşterilerimizin beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir.
Bizler “kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti”ni bir yaşam biçimi ve ticaret ahlakı olarak benimsedik.

0538 970 5258
0543 420 0946

ANTALYA İKİNCİ EL EŞYA,

ANTALYA SPOT,

İKİNCİ EL EŞYA ALAN YER ANTALYA,

EV EŞYASI ALANLAR,

İKİNCİ EL EŞYA ALAN YERLER

#antalyaspotcular

#antalyaevkurspot

Etiketler
Daha Fazla Göster

admin

Eski ve Yeni Bütün Eşyalarınızı Sizi Memnun Edecek Fiyatlarla Satın Alıyoruz. Bizi arayın, Ayağınıza Kadar Gelelim! Şanlı Evkur ve Spot

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
0543 420 0946
Konuşmaya Başla
Eşyanızı mı satmak istiyorsunuz?
Merhaba, yardımcı olabilir miyim?👍